Magento Integration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Never
ca: Mai

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: HTTP authentication
ca: Autenticació HTTP
