Magento Integration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Never
cs: Nikdy

en: Checkout
cs: Objednat

en: HTTP authentication
cs: HTTP ověření
