Magento Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Never
da: Aldrig

en: Checkout
da: Til kassen

en: HTTP authentication
da: HTTP-godkendelse
