Magento Integration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Never
el: Ποτέ

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: HTTP authentication
el: HTTP πιστοποίηση
