Magento Integration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Never
es: Nunca

en: Checkout
es: Tramitar compra

en: HTTP authentication
es: Autentificación HTTP
