Magento Integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Checkout
et: Kassa

en: HTTP authentication
et: HTTP-autoriseerimine
