Magento Integration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: HTTP authentication
fa: تایید هویت HTTP
