Magento Integration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Checkout
fi: Kassalle

en: HTTP authentication
fi: HTTP autentikointi
