Magento Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Never
fr: Jamais

en: Checkout
fr: Passer la commande

en: HTTP authentication
fr: Authentification HTTP
