Magento Integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Never
gl: Nunca

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: HTTP authentication
gl: Autentificación HTTP
