Magento Integration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Never
hr: Nikada

en: Checkout
hr: Narudžba

en: HTTP authentication
hr: HTTP ovjera
