Magento Integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Never
hu: Soha

en: Checkout
hu: Pénztár

en: HTTP authentication
hu: HTTP azonosítás
