Magento Integration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Never
ja: なし

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: HTTP authentication
ja: HTTP 認証
