Magento Integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Never
lt: Niekada

en: Checkout
lt: Pirkti

en: HTTP authentication
lt: HTTP autentifikacija
