Magento Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Never
nl: Nooit

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: HTTP authentication
nl: HTTP-authenticatie
