Magento Integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Never
pl: Nigdy

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: HTTP authentication
pl: Uwierzytelnienie HTTP
