Magento Integration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Never
ru: Никогда

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: HTTP authentication
ru: HTTP-аутентификация
