Magento Integration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Never
sv: Aldrig

en: Checkout
sv: Kassan

en: HTTP authentication
sv: HTTP autentisiering
