Magento Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Never
uk: Ніколи

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Import Status
uk: Стан імпортування

en: HTTP authentication
uk: HTTP-автентифікація
