Magento Integration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: HTTP authentication
vi: Xác nhận HTTP
