Magento Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Never
ar: أبدًا

en: Checkout
ar: الأداء

en: HTTP authentication
ar: مصادقة HTTP
