Magento Integration (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Never
de: Nie

en: Checkout
de: Zur Kasse

en: HTTP authentication
de: HTTP-Authentifizierung
