Magento Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Never
pt: Nunca

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: HTTP authentication
pt: Autenticação HTTP
