Magento Integration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Never
ro: Niciodată

en: Checkout
ro: Casă

en: HTTP authentication
ro: autentificare HTTP
