Magento Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Never
sk: Nikdy

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: HTTP authentication
sk: HTTP autentifikácia
