Magento Integration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Never
tr: Asla

en: Checkout
tr: Kasa

en: HTTP authentication
tr: HTTP kimlik doğrulaması
