Magic forms (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Email address
af: E-posadres

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Number
af: Getal

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Add
af: Voeg by

en: Error handling
af: Fouthantering
