Magic forms (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Number
ast: Númberu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Integer
ast: Enteru
