Magic forms (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Number
bg: Число

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Add
bg: Добави

en: add
bg: добави

en: Email
bg: Е-поща

en: All types
bg: Всички видове
