Magic forms (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: All types
bn: সকল শ্রেণী
