Magic forms (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད
