Magic forms (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Email
br: Chomlec'h postel
