Magic forms (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Email address
cs: E-mail

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Number
cs: Číslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Email
cs: E-mail

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Website
cs: Webová stránka

en: Form
cs: Formulář

en: Debug
cs: Ladění

en: import
cs: importovat

en: Field types
cs: Typy polí
