Magic forms (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Number
el: Αριθμός

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: add
el: προσθήκη

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Form
el: Φόρμα

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: All types
el: Όλοι οι τύποι

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
