Magic forms (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Add
eo: Aldonu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Integer
eo: Entjero
