Magic forms (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Email address
et: E-posti aadress

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Add
et: Lisa

en: Form ID
et: Vormi ID

en: add
et: lisa

en: Email
et: E-kiri

en: Integer
et: Täisarv

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: export
et: ekspordi

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Field types
et: Väljade tüübid
