Magic forms (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Number
eu: Zenbakia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Add
eu: Gehitu

en: add
eu: gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Integer
eu: Osokoa

en: Form
eu: Formularioa

en: Debug
eu: Araztu

en: All types
eu: Mota guztia

en: export
eu: esportatu

en: Field types
eu: Eremu motak
