Magic forms (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક
