Magic forms (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Number
hi: संख्या

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Import
hi: आयात करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Integer
hi: पूर्णांक

en: Debug
hi: डिबग

en: All types
hi: सभी प्रकार
