Magic forms (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Number
hr: Broj

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Add
hr: Dodaj

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Email
hr: E-pošta

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
