Magic forms (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Number
hy: Թիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ
