Magic forms (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Number
jv: Angka

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Add
jv: Tambah
