Magic forms (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Email address
kk: Email адресі

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Number
kk: Саны

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт
