Magic forms (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Number
km: លេខ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
