Magic forms (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: All types
kn: ಎಲ್ಲಾ ಬಗೆಗಳು
