Magic forms (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Email address
ku: ئیمێل

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Number
ku: ژمارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
