Magic forms (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Number
lt: Skaičius

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Email
lt: El. paštas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: export
lt: eksportuoti
