Magic forms (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Add
mk: Додај
