Magic forms (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Number
mn: Дугаар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Email
mn: Имэйл
