Magic forms (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या
